O ZNAČCE REVITALASH®


NÁŠ PŘÍBĚH

Náš příběh se začal odehrávat v roce 2006 v Californii. Oční lékař Michael Brinkenhoff chtěl vytvořit speciální dárek pro svoji nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po boji se zákeřnou rakovinou prsu. Během léčby její řasy začaly slábnout a vypadávat. Dr. Brinkenhoff se snažil najít způsob, jak Gayle pomoci a opět vrátit řasám jejich sílu a zdraví. A tak vznikl jedinečný produkt RevitaLash® Advanced, který jeho ženě pomohl navrátit nejen krásné řasy, ale především sebevědomí.  

Díky úspěchu jednoho produktu mohla následně vzniknout celá kolekce pečujících a vyživujících přípravků na řasy, vlasy a obočí, která vyhrává kosmetická ocenění po celém světě. Sérum na řasy RevitaLash® Advanced je dodnes nejprodávanějším produktem této kosmetiky. Ačkoliv šlo původně o dárek pro jednu ženu, stalo se nakonec dárkem pro další miliony žen po celém světě. 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

BOJ S RAKOVINOU PRSU

Naše firma věří tomu, že vše co děláme, se vrátí zpět. Jde o základní myšlenku, která inspirovala vznik naší společnosti. Proto věnujeme svůj čas, energii a finanční zdroje na boj proti rakovině prsu. Aktivity firmy RevitaLash jsou zaměřeny na mnohé organizace po celém světě, které jsou specializovány na výzkum léčby této zákařné nemoci.

Rakovina prsu je nečastějším zhoubným nádorem diagnostikovaným u žen. Ročně tato nemoc postihne více než půl milionu žen, v Česku kolem 6 000. Nepodceňujte prosím pravidelné lékařské prohlídky. Vzniku nádoru bohužel nikdo z nás nezabrání, ale můžeme zásadně ovlivnit to, v jakém stadiu bude podchycen.