Naše firma je hlavním distributorem kosmetiky RevitaLash® v České a Slovenské republice. Momentálně rozšiřujeme zastoupení této luxusní kosmetiky do dalších exkluzivních salónů krásy a očních klinik v ČR a SR. Pokud máte zájem rozšířit svoji nabídku o kolekci pečujících a vyživujících sér na řasy, vlasy a obočí, neváhejte nás kontaktovat! 


Tel.: +420 608 199 499

e-mail: info@revitalashczech.cz

_______________________________________________________________________________________

Kosmetika RevitaLash® byla vytvořena v roce 2006 v USA očním lékařem Michaelem Brinkenhoffem. Hlavním produktem je sérum na podporu růstu a výživu řas RevitaLash® ADVANCED. V současnosti jde o nejvyvinutější technologii v péči o řasy. RevitaLash® je zastoupen již v 67 zemích, a je tak nejprodávanější kosmetikou nabízející séra na podporu růstu a výživu řas, vlasů a obočí. Část výdělku z prodeje každého produktu putuje do organizací na podporu léčby rakoviny prsu

S kosmetikou RevitaLash® spolupracuje modelka a Česká Miss Eliška Bučková a další české celebrity, jako např. DJka Andrea Pomeje, vizážistka Simona Holešinská nebo blogerka Terry Makeup Tutorials, která se může chlubit více než 46 000 odběrateli na YouTube. 

Dalšími významnými produkty kosmetiky RevitaLash® jsou séra na podporu růstu obočí a vlasů, ale i produkty vhodné pro denní péči, jako jsou např. šampóny či kondicionéry.

Prodejcům kosmetiky RevitaLash® nabízíme zdarma marketingové materiály (letáčky, stojánky na produkty, plakáty…) a další formy podpory prodeje.

 _______________________________________________________________________________________

Facebook: RevitaLash CZ&SK

Instagram: revitalash_czsk