Bojujeme spolu proti rakovině 


Za vznikem kosmetiky RevitaLash® stála touha pomoci ženě, která onemocněla rakovinou prsu. Proto se hlavní filozofií této společnosti staly dobročinné aktivity zaměřené na boj proti tomuto onemocnění. Díky programům vzdělávání široké veřejnosti, energii a finančním zdrojům naše společnost usiluje o naplnění cíle, kterým je nalezení léku na tuto zákeřnou chorobu. Z každého prodaného produktu RevitaLash® jde část zisku do organizací po celém světě, které se věnují tomuto problému, a tak se vrátí zpět do komunity, ze které RevitaLash® vzešel.

Athena Cosmetics, Inc. je  hrdá na to, že věnuje svůj čas, energii a finanční zdroje na boj proti rakovině prsu. Naše dobročinné aktivity jsou zaměřeny na mnohé organizace po celém světě, které jsou specializovány na boj proti rakovině prsu. V České republice jsme se stali partnery společnosti ONKO Unie a projektu Vždy ženou.

Základní cíle našeho obchodního profilu:

Čestnost a zásadovost

Naším cílem je uspět na trhu tím, že zásadně vyrábíme bezpečné, vysoce kvalitní produkty, které poskytují skutečnou výhodu naším zákazníkům. Athena Cosmetics, Inc vždy věnovala velkou pozornost tomu, aby veškerá její činnost byla vykonávána v souladu se zákony a prosazovala hodnoty a zásady, které byly znakem společnosti od jejího samotného založení. Jsme vždy oddaní principům etických obchodních zásad, poctivosti a tvrdé práce.

Kvalita

Athena Cosmetics, Inc se snaží o zajištění nejvyšší kvality výzkumu, poskytovaných informací, jejich obchodních partnerů a spolupracovníků. Vyrábíme vynikající výrobky, které jsou bezpečné pro veřejnost a vynikají vysokou kvalitou a spolehlivostí pro naše zákazníky.

Dobročinnost

Pro Athena Cosmetics, Inc je dobročinnost základním rysem obchodního profilu. Věříme zásadě obracení se zpět ke komunitě. Jde o základní myšlenku, která inspirovala vznik naší společnosti. Všichni naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou oddanní této filozofii. Athena Cosmetics, Inc je poctěná, že může věnovat svůj čas, energii a finanční zdroje na boj proti rakovině prsu. Díky programům vzdělávání široké veřejnosti, energii a finančním zdrojům naše společnost usiluje o naplnění cíle, kterým je nalezení léku na tuto zákeřnou nemoc. Naše dobročinné aktivity jsou zaměřeny na mnohé organizace po celém světě, které jsou specializovány na boj proti rakovině prsu.

Athena Cosmetics, Inc bude neustále usilovat o dosažení svých nejvyšších cílů.